Paroda „Skuodo krašto mažoji architektūra”

17 rugsėjo, 2015 | Posted by admin in NAUJIENOS

Skuodo muziejuje įgyvendinant projektą „Skuodo krašto mažoji architektūra-senoji kryždirbystė- etninių tradicijų puoselėjimui“ paruošta ir veikia paroda „Skuodo krašto mažoji architektūra“. Skuodo muziejuje saugomi eksponatai: skulptūros, pietos, pastatomi kryžiai, koplytėlės. Parodoje pristatoma Skuodo krašto mediniai ir metaliniai kryžiai fotografijose ir eksponuojami mažosios architektūros eksponatai: mediniai kryžiai, metalinių kryžiai-viršūnės, medinės liaudies skulptūros. Parodoje supažindinama su medinės skulptūros rinkinio įdomiausiais eksponatais: šv. Jono Nepamuko skulptūra , Koplytėlė (1825 m.) iš Tauzų kaimo, Rūpintojėlių statulėlėmis išdrožtomis tautodailininkų- medžio drožėjų, siužetinėmis skulptūromis.