Asmenukės

5 sausio, 2017 | Posted by admin in NAUJIENOS

Sausio 18 d., trečiadienis, yra Tarptautinė asmenukių muziejuje diena (angl. International Museum Selfie Day; #MuseumSelfie #AsmenukėMuziejuje). Kviečiame Skuodo muziejaus lankytojus, sausio 18 d.  „įsipaveiksluoti” muziejuje ir dalintis nuotraukomis socialiniuose tinkluose su žymomis #AsmenukėMuziejuje #MuseumSelfie.

Asmenukių dienos tikslas – atgaivinti muziejų ir jo ekspozicijas, pristatyti kaip aktyvią, dinamišką, atvirą ir šiuolaikišką kultūros instituciją. Muziejų lankytojai kviečiami iš naujo atrasti muziejų kaip vietą, kuriose galima linksmai ir netradiciškai praleisti laiką, kūrybiškai pažvelgti į eksponatus ir juos savaip interpretuoti.